Главная | Фото Хаскі | Поведение Хаски | Вход
Все про хаскі
Статистика

Поведінка хаскіПід час пошуку цуценя Сибірського Хаскі багато хто мріє придбати його певного забарвлення і кольором очей. Коли в трубці я чую питання: "чи є у Вас Хаскі?", То відразу задаю зустрічне питання: "якого щеняти Ви б хотіли?"
Для мене достатньо кількох хвилин, щоб зрозуміти наскільки вірно людина визначився з породою. Про що власне хочеться попередити покупців цуценят Сибірського Хаскі. Головне в будь-якій собаці це її характер. Властивий породі темперамент, відсутність вад у психіці та повну відповідність природі і стандарту породи.
Найголовніша вада - агресія. Адже купуючи цуценя ми замислюємося лише про естетику сприйняття красивого об'єкту, а то що це самий справжній суб'єкт зі своєю психікою, темпераментом, характером, згадують і розуміють пізніше, коли формується з цуценя собака.


Генетику не обдуриш ні за екстер'єром, ні по психіці. Те що дано батьками, обов'язково прявітся в щеняті, або в його нащадках. Добре коли спадковість по всіх статтях позитивна. Але якщо були проблеми, про які при покупці щеняти не скажуть, тому що вони не видно (адже цуценята всі такі милі), то в майбутньому вони проявяться обов'язково.
Найстрашніше коли від нестійкої психіки собаки страждають діти. Комунікабельність, контактність цуценят з дітьми, їх повна сіціалізірованность видно відразу - якщо щеня не боїться, не лякається, грає, веселий, не боягузливий, то швидше за все з такого щеняти не полізуть проблеми з психікою в майбутньому. Хоча правильне виховання здатне згладити гострі грані, але це занадто складний процес, іноді неможливий у домашніх умовах. У таких випадках багато власників вдаються до послуг дресирувальників. Добре якщо тривогу заб'ють в ранньому віці і собаку можна підкоригувати в поведінці, але в запущених випадках дресирувальники люблять застосовувати електронні средст. На перший погляд результати не дають себе довго жати, декілька місяців господар знаходиться в щастя ... але не будьте наївні, наголос струмом, не може бути лояльним до цього життя. Проблема вийде з новою силою, можливо в іншій якості. Дай Бог, уникнути долі бачити муки своєї улюбленої собаки.
Отже, подивіться відео, така поведінка не можна заохочувати, не можна радіти або жартувати з такою поведінкою. Треба міняти уявлення хаскі про її права, про її місце поруч із господарем. Ви на рівних, але Ви лідер. Для хаскі дуже важливо мати начальника, розумного, не навіженої, який справделів і несуетлів. Хаскі оцінить Вас. Від Вас тільки потрібно спочатку вибрати хорошого, породистого щеняти Сибірського Хаскі, не по окрасу і кольором, а по якостях з якими Вам жити все життя. Решта у Вас вийде. Так само як вийшло у нас - хаскі, які будуть радувати Вас.

  Лай. Така поведінка хаскі - це спосіб собаки «говорити». Сибірські хаскі так багато хочуть розповісти, що часто ви можете чути їхнє виття!
Хоча звук, що виробляють хаскі не можна назвати гавкотом, це більше схоже на хрипкий рик, від того вони і отримали свою назву. Найчастіше хаскі взагалі мовчать, але все суто індивідуально.
Це може вас дещо засмутити, тому що ви не завжди можете зрозуміти що собака цим висловлює: хвилювання, щастя, переляк або гнів. Але незалежно від того, що собака намагається сказати, вона не має бути покарана за гавкіт. Тільки тоді, коли гавкіт стає надмірним, і коли надмірний гавкіт стає шкідливою звичкою, тоді поведінка повинна бути коректуватися.
Якщо зловмисник прийшов у ваш дім серед ночі і собака загавкав попереджаючи, хіба ви не будете цього раді? Ви, ймовірно, порахуєте вашу собаку героєм, чудовий опікуном і захисником вашого будинку. З іншого боку, якщо ваш друг приходить без попередження, дзвонить у двері і зустрінутий раптовим різким риком, ви, ймовірно, буде незадоволені собакою. Але це те ж саме поведінку? Собака не знає хто стоїть біля дверей, тому вона гавкає, як засіб вокалізації, що його (і ваша) територія знаходиться під загрозою. Лай - це засіб повідомити вам, що відбувається вторгнення на вашу власність, будь то друг чи ворог. Цей тип гавкоту є інстинктивним і не повинен запобігати. Хоча, мушу зазначити, що хаскі - не сторожова собака з відсутністю в крові територіальної охорони.

Однак, звичний надмірний гавкіт є проблемою, яка повинна бути виправлена?? На ранніх стадіях. Коли ваш Сибірський хаскі виросте, ви зможете сказати, коли його гавкіт цілеспрямований, а коли він без усякої причини. Ви станете здатні розрізняти різні типи гавкоту вашої собаки і те, з чим вони пов'язані.

Є деякі речі, які заохочують гавкіт собаки. Наприклад, якщо ваша собака гавкає без зупинок протягом декількох хвилин, і ви даєте їй ласощі, щоб заспокоїти, вона вважатиме, що ви нагороджуєте її гавкіт. Вона зв'яже гавкіт з отриманням ласощів і буде продовжувати робити це, поки не буде винагороджена.

Сибірський хаскі © 2019